Станьте участником программы «Учитель для Беларуси»!
Определены финалисты конкурса "Герой Schools.by" - начинаем голосование, выбираем победителей!

Дата: 30 октября 2015 в 14:52, Обновлено 5 октября 2018 в 14:15

ПОСТАНОВЛЕНИЕ МИНИСТЕРСТВА ОБРАЗОВАНИЯ РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ от 28 декабря 2016 г. № 127

ПОСТАНОВЛЕНИЕ МИНИСТЕРСТВА ОБРАЗОВАНИЯ РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ  от 25 июля 2011 г. № 146 "Об утверждении Положения о попечительском совете учреждения образования"

Состав инициативной группы попечительского совета

План работы попечительского совета на 2018/2019 у.г.

Реквизиты для благотворительной помощи:

• УНН 590816430, ОКПО - 02150761
  •  БИК АКВВВУ21402  р/с BY80AKBB36325160006704100000  в ЦБУ 408 г.п. Зельва ф-ла №402 АСБ «Беларусбанк» г. Волковыска
  • Ф.И.О. и класс плательщика
  • Адрес плательщика

___________________________________________________________________________

За  студзень - верасень 2018 года грашовых сродкаў на дабрачынны рахунак установы не паступала.

__________________________________________________________________________________________________

19 студзеня 2018 года ва ўстанове адбылося пасяджэнне ініцыятыўнай групы папячыцельскага савета. Слухалася справаздачаа папячыцельскага савета аб дзейнасці і выкарыстанні грашовых сродкаў за 2017 год і выніках акцыі "Нашы дзеці".

Выступіла Лазоўская Л.В., старшыня папячыцельскага савета. Адзначыла станоўчую работу КСУП “Галынка” па ўдзелу ў акцыях “Збярэм дзяцей у школу” і “Нашы дзеці”, па падтрымцы і стымуляванні адораных вучняў установы. Звярнула ўвагу, што за 2017 год грашовых сродкаў на спецрахунак не паступала.

За  2017 год грашовых сродкаў на дабрачынны рахунак установы не паступала.

17 верасня 2017 года прайшло пасяджэнне ініцыятыўнай групы папячыцельскага савета. На павестцы дня разглядалася пытанне аб аказанні дапамогі сем'ям у рамках акцыі "Збярэм дзяцей у школу".    Выступіла Каўбаска Т.М.,  намеснік старшыні па ідэалагічнай рабоце КСУП “Галынка”.  Адзначыла, што ў рамках акцыі “Збярэм дзяцей ў школу” матэрыяльная дапамога была аказана ўсім мнагадзетным сем’ям, чые бацькі працуюць на прадпрыемстве, а таксама прыёмным сем’ям Біч і Панасік. На кожнае непаўналетняе дзіця выдзелена 23 рубля.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.